Oddíl Juda v médiích

Občas se o našem oddílu objeví nějaká ta zpráva v novinách. Buďto nás dají na elektonickou podobu tisku - na internetové stránky a potom zde najdete i odkaz na článek. Sem tam se ale stane, že se dostaneme ještě dál a vyjdeme v tištěné podobě, takže si o nás mohou přečíst všichni, i ti, kteří internet nemají. I tak se zde ale  budeme zmiňovat, alespoň částečně kdy nás vytiskli a o čem to vlastně bylo.

9.5.2015 - Trenéři mosteckého juda ve Werdau

29.4.2015 - Judistické sestry z Mostu vybojovaly na MČR v Chomutově stříbro a bronz

Tři závodníci z našich řad se zúčastnili bojů na Mistrovství ČR Juniorů v Chomutově. Lucka s Míšou si odvezly medaile za druhé a třetí místo.

28.4.2015 - Judisté sbírali medaile na Velké ceně v Lounech

Velká cena Loun, ve které zápasilo 135 závodníků ze 22 oddílů pro naše závodníky znamenala váhru 12ti cenných kovů.

10.4.2015 - Mostečtí Judisté si přijeli pro Velikonoční nadílku medailí do Teplic

První dubnový víkend se konal Velikonoční turnaj v Teplicích. Mezi 250 závodníkama jsme byli i my a získali jsme krásných 19 medailí a POHÁR!

19.9.2013 - Obhájení putovního poháru v Mostě

Dne 14.9.2013 jsme podruhé za sebou získali Mostecký putovní pohár :-)

8.6.2013 - Judisté z Mostu získali i přebornický titul

V sobotu jsme vyrazili na Krajský přebor mláďat do Teplic. Pro mláďata (judisty ve věku do 10 let) je to nejvyšší soutěž, které se mohou zúčastnit. I přes velkou konkurenci se nakonec povedlo Jirkovi Lejskovi získat titul přeborník roku 2013! Gratulujeme!

23. a 24.3.2013 - Judistům se ve Freibergu dařilo. Vybojovali tam sedm medailí!

V sobotu a v neděli vyrazili naši závodníci zakusit nové soupeře, a to přímo do Německa. Z deseti zúčastněných (Lucie Chaloupková, Michaela Chalouková, Vít Pomahač, Petr Kuchařík, Jakub Vitvar, Filip Čežík, Tomáš Prošek, Nikita Kostka, Matěj Výborný a Jiří Lejsek) se vrátili se sedmi cennými kovy! Z německa si přivezli 4 zlaté medaile, jednu stříbrnou a dvě bronzové. Více si můžete přečíst zde:

18.02.2013 - GP Ostrava

První medaile z kvalifikační soutěže o postup na MČR

11.12.2012 - Třicet čtyři nejlepších sportovců, dva kolektivy a šest trenérů získalo významná ocenění

V pondělí 10.12. 2012 uděloval Most ocenění nejlepším sportovcům města Mostu, za dosažené výsledky a pokroky. Z našeho oddílu byl vybrán Matěj Výborný, jako skokan roku, kdy se dokázal během roku 2012 vyšplhat na úroveň o 2 roky starších judistů. Za rok byl na 14ti soutěžích, z nichž si odvezl 12 zlatých a 2 stříbrné medajle. Nestalo se tak ani jednou, že by nestál na stupínku vítězů.

27.11.2012 - Mistrovství České republiky staršího žactva

Další medaile do sbírky, o kterou se postarala Michaela Chaloupková

27.10.2012 - Mistrovství České republiky dorostu

Úspěch našich svěřenců na MČR :)))

19.5.2012 - Velká Cena Děčínské kotvy

Další sobotní den patřil judistům, kteří se přijeli "poprat" o medaile do děčína. Výsledky našich borců jsou v následujícím odkazu.

17.4.2012 - Český pohár v Chomutově

V sobotu a neděli se naši svěřenci přijeli "poprat" o medaile a kvalifikační body do ranking listu na 3.kolo Českého poháru. Ze tří startujících dvě medaile, je docela úspěch :-)

3.4.2012 - Osm medailí! Judisté z Mostu se poprvé prali v Mariánských Lázních

V sobotu 31.2.2012 jsme se vypravili změřit své síly a dovednosti až do Mariánských Lázní. Konala se 40. Velká cena, tak jsme si řekli, že to zkusíme, alespoň poznáme nové soupeře. Výsledek stál za to!

3.1.2012 - Judisté z Mostu ocenili nejúspěšnější borce

Tak jako kažý rok, i na konci loňského roku se vyhlašovali nejúspěšnější judisté z oddílu.
Článek v Mosteckém deníku: Judisté z Mostu ocenili nejúspěšnější borce

14.12.2011 - Vánoční turnaj v Chomutově

Každoroční zakončovací turnaj sezóny se velmi povedl. 14 naši borců si přivezlo medaili.

14.11.2011 - Dvě mědaile z Mistrovství Česke republiky mladších žáků

V Litoměřicích se uskutečnilo MČR mladšího žactva. Startovali Michaela Chaloupková, Lukáš Komínek, Vít Pohač a Amálie Novotná. Měli jsme 50% úspěšnost v zisku medailí.

9.10.2011 - Velká Cena Mostu o putovní pohár

11.ročník této velké ceny se konal v tělocvičnách 16.ZŠ Most, kam se sjelo 128 mláďat z 19 klubů. Domácí klub získal 9 medailí a obsadil 4.místo v bodovací soutěži klubů. Pohár získal oddíl VTŽ Chomutov.

(c) 2009 - 2019   15. ZŠ Most - Oddíl JUDO                                         .: 104474 :.                                         Created by: Kečmen